Zobacz wszystkie

Aktualności

Edukacja przez Szachy ...i lekturę Młodego Technika

Młody Technik czwartek, 29 sierpnia 2013
Edukacja przez Szachy ...i lekturę Młodego Technika

Parlament Unii Europejskiej zarekomendował krajom unijnym wdrażanie szachów do systemów oświaty. Redakcja Młodego Technika podpisuje się pod tym projektem obiema rękami :) Dlatego od bieżącego wydania wprowadzamy zupełnie nowy dział – Edukacja przez Szachy.

W pełni zgadzamy się z europosłami, że bez względu na wiek szachy mogą poprawić koncentrację, zwiększyć cierpliwość i wytrwałość, a także rozwinąć zmysł twórczy, intuicję, pamięć oraz umiejętności analitycznego myślenia i podejmowania decyzji. Ta gra uczy też determinacji, motywacji i sportowego zachowania.

Począwszy od wrześniowego numeru MT zapraszamy do lektury artykułów z cyklu: "Kocham szachy". W pierwszym z nich opisujemy historię szachów, ciekawostki i rekordy szachowe oraz publikujemy kilka zadań do samodzielnego rozwiązania.

Życzymy Czytelnikom Młodego Technika by sięgali po szachy jak najczęściej!

 

Bieżące oraz archiwalne wydania Młodego Technika dostępne są w Ulubionym Kiosku: www.UlubionyKiosk.pl.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.