Zobacz wszystkie

Aktualności

Magazyn Wnętrza 2011 już w sprzedaży

Wnętrza czwartek, 3 marca 2011
Magazyn Wnętrza 2011 już w sprzedaży

W kolportażu dostępny jest już najnowszy numer specjalny miesięcznika Budujemy Dom - Wnętrza 2011. Pismo cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem czytelników, poprzednia edycja sprzedała się w sieci Empik w ponad 90%.

Magazyn adresowany jest do osób, które kończą budowę domu lub mieszkania i stoją przed zadaniem zaplanowania całości prac wykończeniowych i urządzeniem wnętrz.

W trzech działach Kuchnia, Łazienka i Salon omówione są kompleksowo i metodycznie tematy dotyczące zaplanowania tych wnętrz, wykończenia ścian i podłóg, doboru niezbędnych sprzętów, mebli i dodatków. Czytelnicy znajdą tu wiele inspirujących aranżacji, najnowsze propozycje producentów, informacje o najmodniejszych trendach.

Zapraszamy do lektury.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań