Zobacz wszystkie

Aktualności

Konkurs wakacyjny „Świata Radio”

Świat Radio piątek, 30 sierpnia 2013
Konkurs wakacyjny „Świata Radio”

Redakcja miesięcznika „Świat Radio” ogłasza konkurs na najciekawsze wspomnienia związane z konstrukcjami krótkofalarskimi.

Można wybrać jeden z trzech tematów:

 1. Opisz swoją przygodę konstruktorską przy montażu i uruchomieniu radiostacji amatorskiej (odwzorowanie znanych konstrukcji nadawczo-odbiorczych lub własne opracowania).
 2. Napisz, jakie były Twoje pierwsze kroki w świecie krótkofalarstwa (pierwsze konstrukcje nadawczo-odbiorcze, anteny itd.).
 3. Opisz swoją wakacyjną przygodę z radiem (montaż i testy anteny w terenie, praca z terenowego QTH, zamku, wyspy).

Minimalna objętość pracy to jedna strona formatu A4. Oprócz tekstu mile widziane będą zdjęcia oraz opisy urządzeń (schematy). Prace należy nadsyłać na adres e-mail: redakcja@swiatradio.com.pl do 30 września br.

Najciekawsze wspomnienia zostaną opublikowane w czasopiśmie „Świat Radio”, a ich autorzy otrzymają w nagrodę książkę Ryszarda Reicha SP4BBU pt. Wywołanie ogólne. Pozostali uczestnicy konkursu dostaną okazowe egzemplarze czasopism wydawanych przez AVT (należy podać nazwę wybranego miesięcznika oraz adres do wysyłki).


 

Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie Ulubionego Kiosku: www.ulubionykiosk.pl.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań