Zobacz wszystkie

Aktualności

T3 w Czwartym Wymiarze Polskiego Radia

T3 środa, 11 września 2013
T3 w Czwartym Wymiarze Polskiego Radia

Magazyn T3 rozpoczął współpracę z Czwartym Wymiarem - cyklicznym programem radiowej „Czwórki” Polskiego Radia. Jej prowadzący, Kuba Marcinowicz, porusza w niej tematy związane z nowymi technologiami.

Redakcja Magazynu T3 komentować będzie bieżące wydarzenia ze świata nowinek technologicznych, a także raz w tygodniu zagości na dłużej, by porozmawiać o premierowym sprzęcie, oprogramowaniu, dyskutować o trendach, porównywać produkty czy analizować przyszłość rynku.

Czwarty Wymiar to przede wszystkim informacje o nowych technologiach jakie trafią do nas w najbliższym czasie, a także w które z nich warto się wyposażyć. W programie nie brakuje także testów, porad i wskazówek dla tych mniej lub bardziej zagubionych w technologicznej rzeczywistości.

Audycja nadawana jest od poniedziałku do piątku w godzinach 16-19.

 

Bieżące oraz archiwalne wydania magazynu T3 dostępne są w Ulubionym Kiosku: www.UlubionyKiosk.pl.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań