Zobacz wszystkie

Aktualności

Wrześniowe wydarzenia w Świecie Radio

Świat Radio czwartek, 26 września 2013
Wrześniowe wydarzenia w Świecie Radio

Wrzesień obfitował w ciekawe wydarzenia, podczas których nie mogło zabraknąć przedstawicieli redakcji Świata Radio. Zapraszamy do zapoznania się z krótkimi relacjami z XXI Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego oraz II Zjazdu Technicznego SP.

XXI Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego

3 września w Kielcach odbyła się wystawa, na której zaprezentowano wszystko, co w armii niezbędne - od wyposażenia i uzbrojenia pojedynczego żołnierza, po wozy bojowe i działa samobieżne. Impreza zgromadził aż 400 firm z 24 krajów.

Ciekawym akcentem było wręczenie prestiżowych nagród Defender, przyznawanych przez żołnierzy, przedsiębiorcom przemysłu zbrojeniowego. Wśród 10 nagrodzonych Defenderami firm znalazło się Konsorcjum: Wojskowe Zakłady Łączności nr 1 z Zegrza, TELDAT z Bydgoszczy i Siltec z Warszawy za Zintegrowany System Informacyjny WTS (ZSI WTS.).

Szczegóły dotyczące nagrodzonego systemu łączności radiowej znajdują się w październikowym wydaniu Świata Radio, a w listopadowym ŚR znajdą się opisy najnowszego sprzętu radiokomunikacyjnego prezentowanego na stoiskach MSPO 2013.

.

II Zjazd Techniczny SP

W dniach 14-15 września w Burzeninie zorganizowany został II Zjazd Techniczny SP. W spotkaniu wzięło udział około 300 krótkofalowców z całej Polski.

Biorąc udział w zjeździe, można było zobaczyć m. in. wystawę sprzętu nadawczo-odbiorczego i antenowego amatorskiej konstrukcji, montaż prostych układów elektronicznych (bardzo prostych generatorów m.cz. przez młodzież oraz nadajników przez starszych konstruktorów), prelekcje na ciekawe tematy techniczne związane z krótkofalarstwem. Dużą atrakcją był też finał konkursie na Przydatne Urządzenie Krótkofalarskie (PUK), w którym wzięło udział 13 uczestników (19 prac).

Redakcja ŚR zapewniała patronat medialny oraz była między innymi sponsorem nagród konkursowych PUK. Relacja z imprezy będzie zamieszczona w listopadowym wydaniu Świata Radio, a w kolejnych numerach będą prezentowane najciekawsze prace konkursowe.

.

Bieżące oraz archiwalne wydania magazynu Świat Radio dostępne są w Ulubionym Kiosku: www.UlubionyKiosk.pl.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań