Zamawiaj bieżące
i archiwalne wydania na:
UlubionyKiosk.pl
Zobacz wszystkie

Aktualności

Elektronika Praktyczna - Wydanie Jubileuszowe!

Elektronika Praktyczna wtorek, 8 października 2013
Elektronika Praktyczna - Wydanie Jubileuszowe!

Rok 2013 jest szczególnym dla Elektroniki Praktycznej. W styczniu 1993 r. ukazał się pierwszy numer tego miesięcznika! Jak łatwo zauważyć – jesteśmy z naszymi Czytelnikami już od 20 lat :)

Z EP było trochę jak u Hitchcocka. Zaczęło się w styczniu 1993 roku od trzęsienia ziemi, a potem z miesiąca na miesiąc, z roku na rok atrakcyjność EP i siła oddziaływania naszej gazety na środowisko elektroników ciągle rosła.

Pojawienie się tak niezwykłego czasopisma zadziałało jak magnes na wielu utalentowanych konstruktorów, którzy już w pierwszych miesiącach istnienia EP zaczęli się zgłaszać do redakcji z propozycjami współpracy. Szybko się okazało, że poziom najlepszych projektów autorów krajowych jest wyższy od wielu projektów z renomowanych pism zagranicznych.

Gdy opublikowaliśmy pierwszy projekt dotyczący układów alarmowych („Uniwersalny zamek szyfrowy” w EP 4/1993) dostaliśmy ostrzeżenie, że UOP (Urząd Ochrony Państwa) ma nas na oku, bo ujawniając tajemnice konstrukcyjne centralki alarmowej pomagamy przestępcom :)

 

Po 20 latach EP wcale nie zwalnia tempa. Od niedawna możecie czytać nas też wygodnie na smartphonach. Uruchomiliśmy mobilną wersję strony internetowej: www.m.ep.com.pl

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Czytelników - również korzystających z urządzeń mobilnych. Ich grono z roku na rok stale się powiększa! Dziękujemy.

 

Bieżące oraz archiwalne wydania Elektroniki Praktycznej dostępne są w Ulubionym Kiosku: www.UlubionyKiosk.pl.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.