Zobacz wszystkie

Aktualności

Budujemy Dom w TOK FM

Budujemy Dom, BudujemyDom.pl poniedziałek, 7 marca 2011
Budujemy Dom w TOK FM

Miesięcznik Budujemy Dom, którego najnowsze wydanie ukazało się 25 lutego, zaplanował kampanię reklamową w radiu TOK FM. Wiosenna kampania promująca marcowy numer magazynu wraz z multimedialnym dodatkiem Dasz Radę!, będzie emitowana w drugim tygodniu marca.

W marcowym numerze Czytelnicy znajdą informacje o nowoczesnych instalacjach domowych, w które warto wyposażyć dom, aby zwiększyć komfort mieszkania. Ponadto w artykule o termowizji redakcja podpowiada jak znaleźć mostki cieplne i np. miejsce wycieku wody z układu grzewczego, jak sprawdzić która pętla ogrzewania podłogowego nie grzeje i z jakiego powodu.

W Budujemy Dom również o wybieraniu posadzki na ogrzewanie podłogowe, porównanie 52 modeli okien, tradycyjne i nowoczesne technologie wznoszenia ścian oraz jak mądrze kupić działkę i wybrać dobry projekt domu.

Dla wszystkich, którzy marzą o własnym domu, kolejne wydanie gazety multimedialnej Dasz Radę!.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań