Zobacz wszystkie

Aktualności

Czas na Wnętrze patronem kolekcji Empik Art Unlimited

Czas na Wnętrze wtorek, 15 października 2013
Czas na Wnętrze patronem kolekcji Empik Art Unlimited

Wkrótce w salonach Empik pod wspólną nazwą "Empik Art Unlimited" pojawią się kolekcje gadżetów sygnowane przez znanych polskich artystów. Czas na Wnętrze objął patronat nad tym wyjątkowym wydarzeniem.

.

Do projektu zaproszeni zostali tak znani artyści jak Joanna Sarapata, Beata Konarska, Andrzej Pągowski, Juliusz Machulski, a także Fundacja Wisławy Szymborskiej, dzięki której będziemy mogli zobaczyć wyklejanki oraz żartobliwe rymowanki polskiej noblistki. Pośród tak znakomitego grona znaleźli się także artyści młodego pokolenia: Paweł Nowik Nowicki, Michał Miszkurka i Edgar Bąk.Coś dla siebie znajdą zarówno fani popkultury, jak i wielbiciele malarstwa, filmu czy literatury. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.CzasNaWnetrze.pl

 

Bieżące oraz archiwalne wydania magazynu Czas na Wnętrze dostępne są w Ulubionym Kiosku: www.UlubionyKiosk.pl.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań