Zobacz wszystkie

Aktualności

Magazyn T3 wyprzedany w sieciach EMPIK!

MagazynT3.pl, T3 poniedziałek, 7 marca 2011
Magazyn T3 wyprzedany w sieciach EMPIK!

Według danych działu kolportażu AVT Korporacja, wydawcy Magazynu T3, po dwóch tygodniach od wprowadzenia tytułu do kolportażu, w wielu Empikach sprzedał się już cały nakład.

Marcowo- kwietniowe wydanie Magazynu T3 ukazało się w wersji z dwoma okładkami i w promocyjnej cenie 4,99 PLN. Redakcja przygotowała także specjalne niespodzianki dla Czytelników.

Takie zabiegi musiały przynieść efekt! - stwierdza Piotr Mówiński z działu kolportażu wydawnictwa - Dodatkowo równoległa akcja promocyjna wśród dotychczasowych prenumeratorów wydawnictwa spowodowała, iż nie mamy żadnej rezerwy dla uzupełnienia nakładu.

Tym samym, trzecie tegoroczne wydanie T3 staje się wydaniem unikatowym.

Tytuł można jeszcze nabyć w punktach sprzedaży sieci RUCH S.A.oraz Kolporter S.A., jednak przy obserwowanym tempie sprzedaży wydawca szacuje, że i tam równie szybko zniknie z półek.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań