Zobacz wszystkie

Aktualności

CoZaIle.pl w nowej odsłonie

CoZaIle.pl poniedziałek, 21 października 2013
CoZaIle.pl w nowej odsłonie

Ruszyła nowa odsłona strony internetowej CoZaIle.pl - serwisu informacyjnego o produktach do budowy lub remontu domu.

.

Portal CoZaIle.pl ma nowoczesną szatę graficzną oraz szereg nowych, pomocnych funkcji, takich jak zaawansowana wyszukiwarka produktów, aktualne ceny materiałów budowlanych i usług remontowych, kosztorysy i kalkulatory budowlane oraz rankingi produktów. Kalkulatory pomogą nam dobrać m.in. właściwą grubość izolacji, a także sprawdzić zużycie energii elektrycznej. W szukaniu właściwego producenta pomogą nam rankingi firm budowlanych.

Strona CoZaIle.pl ma ułatwić inwestorom orientację w grupach produktowych nawiązujących do harmonogramu budowy domu jednorodzinnego tj. stan surowy zamknięty, instalacje oraz wykańczanie i urządzanie. Odwiedzający witrynę może porównywać materiały budowlane sortując po cenie oraz po nazwie.

Na nowo została opracowana również nawigacja strony CoZaIle.pl, dzięki czemu produkty i systemy można odnaleźć szybko i w łatwy sposób.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań