Zobacz wszystkie

Aktualności

ZielonyOgrodek.pl - jesień nas nie zatrzymała

ZielonyOgródek.pl poniedziałek, 21 października 2013
ZielonyOgrodek.pl - jesień nas nie zatrzymała

W 2013 roku portal ZielonyOgrodek.pl osiągnął ogromny sukces! W porównaniu do tego samego okresu w roku 2012 (styczeń-wrzesień) serwis w roku bieżącym odwiedziło 43 procent użytkowników więcej, w sumie 1.104.000. Strona zanotowała także 40-procentowy wzrost odsłon, do 3.230.000 w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy.

.

"W tym roku postawiliśmy na wzrost unikalnych treści. Codziennie publikujemy kilkanaście nowych artykułów, co buduje nie tylko pozytywny wizerunek serwisu, ale również wzmacnia naszą pozycję w wyszukiwarkach oraz wśród szukających wiedzy z tematyki ogrodniczej." - powiedział wydawca serwisów Online Szymon Narożniak.

"Bieżąca aktualizacja katalogu roślin w tym poszerzanie o nowe gatunki i odmiany - to jeden z naszych celów. Katalog liczy obecnie 780 roślin, ale to dopiero początek naszej wzmożonej pracy." - dodaje redaktor prowadząca Ewa Jankowska.

Jesień nas nie zatrzymała. Mimo spowolnienia prac w ogrodzie, nasze wyniki statystyk w gemius Traffic wciąż rosną.

U nas sezon nie kończy się z nadejściem jesieni...

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań