Zobacz wszystkie

Aktualności

Nowe tytuły Wydawnictwa AVT

Digital Photographer Polska, Photoshop Praktyczny środa, 30 października 2013
Nowe tytuły Wydawnictwa AVT

Już wkrótce portfolio Wydawnictwa AVT wzbogaci się o dwa nowe tytuły: zupełny debiut w Polsce - magazyn "Digital Photographer Polska" oraz pismo "Photoshop Kreatywny", które wcześniej ukazywało się jako "Practical Photoshop Polska". Oba dwumiesięczniki zadebiutują na rynku już w listopadzie!

.

Digital Photographer Polska jest magazynem typu „next step”, adresowanym przede wszystkim do ambitnego, zaawansowanego fotoamatora. Tematyka pisma skupia się wokół praktycznej strony fotografowania, a publikowane obszerne teksty warsztatowe mają pogłębiać podstawową wiedzę zdobytą w Digital Camera Polska. Lubisz podnosić swoje fotograficzne umiejętności? Sięgnij po Digital Photographer Polska.

Photoshop Kreatywny to kontynuacja popularnego magazynu Practical Photoshop Polska, jednak w znacznie odmienionej i bogatszej formie (relaunch). Za zmianą tytułu podąża nowa, wzbogacona treść. W magazynie znajdziecie zestaw mniejszych i bardziej rozbudowanych kreatywnych projektów, które są przygotowywane przez współczesnych ekspertów tego rozbudowanego programu. Chcesz wykorzystać potencjał, który tkwi w Photoshopie? Zajrzyj do Photoshopa Kreatywnego.

 

Pojedyncze wydania papierowe, a także e-wydania dostępne są w Ulubionym Kiosku: Digital Photographer Polska oraz Photoshop Kreatywny, a Prenumerata na stronie AVT: Digital Photographer Polska oraz Photoshop Kreatywny.

Zapraszamy do lektury.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań