Zobacz wszystkie

Aktualności

Wiosenna promocja Magazynu T3 w TOK FM

MagazynT3.pl, T3 czwartek, 17 marca 2011
Wiosenna promocja Magazynu T3 w TOK FM

Magazyn T3, najbardziej opiniotwórczy lifestylowy tytuł na polskim rynku wydawniczym, zaplanował kampanię w radiu TOK FM.

Wydawca Magazynu T3, AVT Korporacja, wspiera sprzedaż marcowo-kwietniowego wydania kampanią w radiu TOK FM. Spoty reklamowe będą emitowane w ostatnich tygodniach marca.

Bieżące wydanie Magazynu T3, w sprzedaży od 25 lutego, ukazało się w wersji z dwoma okładkami i w promocyjnej cenie. Do połowy kwietnia tytuł, dostępny w najlepszych kioskach i punktach sprzedaży prasy na terenie Polski, można nabyć za 4,99 zł.

Polska edycja Magazynu T3, wydawanego na brytyjskiej licencji, rozbudowuje systematycznie kontent specyficzny dla rynku krajowego. Trzeci numer, który ukaże się 18 kwietnia 2011 roku, będzie zawierał większość testów przygotowanych przez polską redakcję dla sprzętu popularnego na rodzimym rynku.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań