Zobacz wszystkie

Aktualności

Wielki Konkurs Świąteczny - wszyscy wygrywają :)

Młody Technik piątek, 15 listopada 2013
Wielki Konkurs Świąteczny - wszyscy wygrywają :)

Staje się już tradycją, by Młody Technik kończył rok podsumowaniem najważniejszych wydarzeń w świecie nauki i techniki. W bieżącym wydaniu MT prezentujemy listę 50 najważniejszych wydarzeń naukowo-technicznych 2013 roku.

Ciekawi jesteśmy opinii naszych Czytelników, dlatego zapraszamy do udziału w Wielkim Konkursie Świątecznym Młodego Technika. Żaden uczestnik nie odchodzi bez nagrody :)

 

.

Zadanie konkursowe jest proste. Prosimy wejść na stronę www.mt.com.pl i oddać głosy na 3 najważniejsze wydarzenia (nie mniej i nie więcej, tylko dokładnie trzy wydarzenia) z listy pięćdziesięciu.

Wasze głosy opracujemy statystycznie i otrzymamy listę rankingową w kolejności wyznaczonej przez liczbę głosów oddanych na poszczególne wydarzenia. Następnie pierwszą trójkę tej listy rankingowej porównamy z Twoimi typami trzech najważniejszych wydarzeń i przyznamy nagrody.

 

Wejdź na www.mt.com.pl i zagłosuj! Na Wasze głosy czekamy do 20 grudnia 2013 roku.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.