Zobacz wszystkie

Aktualności

Świat Radio i 31. Zimowe Spotkanie Krótkofalarskie

Świat Radio, Świat Radio piątek, 18 marca 2011
Świat Radio i 31. Zimowe Spotkanie Krótkofalarskie

5 marca, w lasku na warszawskim Bemowie, odbyło się Zimowe Spotkanie Krótkofalowców. W spotkaniu, które w tym roku miało miejsce już po raz 31., wzięło udział ponad 130 krótkofalowców z Warszawy oraz bliższych i dalszych okolic. Z ramienia redakcji magazynu Świat Radio, na spotkaniu pojawił się Andrzej SP5AHT.

Pod leśnymi wiatami przy ognisku odbywały się rozmowy na tematy związane z krótkofalarstwem. Dyskutowano o DX-ach, dyplomach, nowych przepisach, sprzęcie nadawczo-odbiorczym i antenowym, a także o artykułach w miesięczniku Świat Radio.

Właśnie dzięki takim, bezpośrednim spotkaniom z Czytelnikami, mamy możliwość dowiedzieć się z pierwszej ręki, jakie zagadnienia najbardziej ich nurtują i w jaki sposób najlepiej dobierać materiały do kolejnych wydań magazynu - mówi Andrzej Janeczek, redaktor naczelny Świata Radio

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań