Zobacz wszystkie

Aktualności

Czas na Wnętrze w Mediolanie

Czas na Wnętrze piątek, 25 marca 2011
Czas na Wnętrze w Mediolanie

Wielkimi krokami zbliża się jedno z największych wydarzeń w dziedzinie światowego designu – Targi Salone Internazionale del Mobile w Mediolanie. Nie zabraknie na nich redakcji miesięcznika Czas na Wnętrze.

W dniach 12-17 kwietnia na ogromnej powierzchni wystawowej najlepsze firmy i najbardziej znane marki zaprezentują nowe kolekcje mebli, wyposażenia łazienek i kuchni oraz dodatków – będzie można zobaczyć absolutnie wszystko, co wiąże się z aranżacją wnętrz.

Nie zabraknie też polskiego akcentu – w gronie wystawców w tym roku znalazły się Balma Design, Iker, Kler, Meble Vox, Noti, Paged Meble oraz Zieta Prozessdesign.

Ponadto podczas targów zostanie zaprezentowana specjalna edycja wystawy UNPOLISHED 6 – YOUNG DESIGN FROM POLAND/ MILAN. Młodzi polscy projektanci pokażą swoje najciekawsze prace w ramach Ventura Lambrate 2011 – wydarzenia, w którym uczestniczą uznani twórcy z całego świata.

Informacje na temat trendów, nowości i inspiracji, które pojawią się w Mediolanie, będą prezentowane w kolejnych wydaniach magazynu Czas na Wnętrze.

Tymczasem, w najnowszym, kwietniowym numerze miesięcznika dominują kolory i pozytywna wiosenna energia! W tym miesiącu na szczególną uwagę zasługują tematy związane z Wielkanocą – sposoby na aranżację świątecznego stołu, dekoracyjne dodatki, a także akcesoria do wypieku ciast.

Ponadto niezwykle oryginalny trójkątny dom położony u podłoża malowniczych francuskich Alp oraz królestwo barw, wzorów i kształtów urządzone przez hiszpańską artystkę.

fot: Noti

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań