Zobacz wszystkie

Aktualności

Magazyn Gitarzysta patronem festiwali studenckich

Gitarzysta, MagazynGitarzysta.pl wtorek, 29 marca 2011
Magazyn Gitarzysta patronem festiwali studenckich

Magazyn Gitarzysta objął patronatem dwa festiwale studenckie, które odbędą się na przełomie maja i czerwca - Bluesroads oraz Ursynalia 2011

Studencki Festiwal Muzyki Bluesowej BluesRoads w Krakowie już po raz drugi będzie promował kulturę blues'a. Jego pierwsza edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem nie tylko studentów, ale również wszystkich fanów dobrej muzyki granej na żywo. Celem festiwalu jest rozwój studenckiej sceny muzycznej poprzez prezentację młodych zespołów z całej Polski. W ramach festiwalu odbędzie się II Międzynarodowy Studencki Przegląd Zespołów Bluesowych, w którym udział mogą wziąć zarówno profesjonalni artyści jak i zespoły amatorskie pod warunkiem, iż przynajmniej jeden członek grupy jest studentem lub nie ukończył 26 roku życia.

więcej informacji: www.bluesroads.pl

Ursynalia to coroczna impreza studencka, której początki sięgają połowy lat 80-tych. Charakterystyczne dla wydarzenia są dwie cechy: odbywa się zawsze w maju i zawsze na terenie kampusu SGGW. W tym roku na głównej scenie festiwalu zagrają m.in: Alter Bridge, Proletaryat, Guano Apes, KORN, Perfect, Afromental.

więcej informacji: www.ursynalia.pl

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.