Zobacz wszystkie

Aktualności

Elektronika dla Wszystkich i primaaprilisowy owocowy konkurs!

Elektronika dla Wszystkich wtorek, 29 marca 2011
Elektronika dla Wszystkich i primaaprilisowy owocowy konkurs!

Magazyn Elektronika dla Wszystkich zainspirowany pomysłem Czytelnika, ogłasza nietypowy konkurs. Z wykorzystaniem dowolnych owoców lub warzyw należy zrealizować ogniwo elektryczne, które zasili małe urządzenie (np. zegarek)

Wszyscy, którzy podejmą wyzwanie, muszą przesłać do redakcji zdjęcia wykonanego owocowego lub warzywnego ogniwa zasilającego jakieś urządzenie, najlepiej z pokazaniem napięcia i płynącego prądu. Do dokumentacji fotograficznej należy dołączyć opis użytych elektrod i uzyskanych parametrów.

Prace należy nadsyłać na adres redakcji do końca kwietnia.

Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody w postaci półrocznej prenumeraty lub przedłużenia prenumeraty Elektroniki dla Wszystkich bądź innych tytułów wydawanych przez Wydawnictwo AVT.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań