Zobacz wszystkie

Aktualności

Magazyn Gitarzysta wydaje newsletter

Gitarzysta, MagazynGitarzysta.pl czwartek, 31 marca 2011
Magazyn Gitarzysta wydaje newsletter

Gitarzysta, najpopularniejszy na rodzimym rynku magazyn fanów gitary, rozpoczął wydawanie newslettera. Pierwszy historyczny newsletter ukazał się 30 marca i trafił do skrzynek pocztowych wszystkich zarejestrowanych użytkowników serwisów muzycznych Wydawnictwa AVT.

Redakcja przygotowała na początek mocne uderzenie w postaci zapowiedzi ekskluzywnego wywiadu z Piotrem Roguckim, charyzmatycznym liderem Comy, który właśnie wydał solową płytę.

Ponadto newsletter prezentuje najświeższe informacje ze świata muzyki gitarowej (i nie tylko!) podzielone na 5 głównych sekcji, nawiązujących do strony internetowej magazynu. Są to: sprzęt (z newsami i testami), społeczność (w niej dyskusje i giełda), lekcje, muzyka (patronaty, bilety, recenzje) oraz wywiady.

Aby otrzymywać najświeższe informacje od redakcji Magazynu Gitarzysta, wystarczy zarejestrować się na stronie www.magazyngitarzysta.pl

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.