Zobacz wszystkie

Aktualności

Mollie Potrafi - pierwszy polski magazyn handmade już w sprzedaży

Mollie Potrafi poniedziałek, 13 stycznia 2014
Mollie Potrafi - pierwszy polski magazyn handmade już w sprzedaży

Na przełomie roku swój debiut miała polska wersja światowego bestsellera Mollie Makes. Magazyn nie jest kolejnym pismem dla amatorek prostego szydełkowania czy zwykłego szycia. Niezwykłość Mollie zawiera się w pojęciu  k r e a t y w n o ś ć!

.

Sukces Mollie bierze się nie tylko z fascynującej treści, ale również ze sposobu jej podania. Jest źródłem inspiracji świeżymi, zaskakującymi pomysłami, które zachwycą szczególnie te Polki, które są otwarte na różnorodne wzorce kulturowe. Zakres tematyczny, rodzaje materiałów i techniki wykonywania są najróżnorodniejsze i pomogą Wam wykonać cudowne rzeczy, zawsze cieszące oko i umilające życie.

Jeżeli szukasz ciekawych i wyjątkowych dekoracji, chcesz zrobić dywanik w kształcie serca lub dać nowe życie starej kamizelce, sięgnij po Mollie...

Nawet jeżeli ta tematyka nie jest Ci bliska, przekaż tę dobrą wiadomość Paniom z Twojego otoczenia - zapewne będą Ci bardzo wdzięczne :)

 

A może prenumerata? Skorzystaj z wyjątkowych, startowych warunków i zamów roczną prenumeratę (6 numerów) w cenie jedynie czterech wydań - za 48 zł!

 

Bieżące wydanie Mollie Potrafi możesz przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

Zobacz też Mollie na Facebooku - tam zawsze znajdziesz nietypowe pomysły i interesujące podpowiedzi.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.