Zobacz wszystkie

Aktualności

Zimowe inspiracje... Dziecko Najlepsza Inwestycja

Dziecko Najlepsza Inwestycja wtorek, 21 stycznia 2014
Zimowe inspiracje... Dziecko Najlepsza Inwestycja

Długo oczekiwana zima nareszcie nastała! Wykorzystajmy to z naszymi dziećmi jak najlepiej... sanki, śnieżki, a może zimowy spacer z atrakcjami :) Jak się do tego dobrze przygotować? Odpowiedz jest prosta: najnowsze wydanie Rynkowego Przewodnika Rodziców "Dziecko Najlepsza Inwestycja" - znajdziecie w nim wiele ciekawych pomysłów na super zabawy w rodzinnym i „śnieżnym” klimacie.

.

Rodzicom maluchów doradzamy, jak zaplanować mroźny spacer i w co ubrać dziecko. Podpowiadamy też, jaki wózek bez problemu pokona śnieżne przeszkody. Z kolei dla rodziców starszaków przygotowaliśmy przegląd sanek oraz garść profesjonalnych porad na temat doboru odpowiedniego ich modelu.

Ponieważ zimowa aura sprzyja też przeziębieniom, zadbaliśmy również omerytoryczne porady ekspertów - jak wzmocnić odporność dziecka i ewentualnie zwalczyć infekcję. A na czas niepogody mamy natomiast wiele propozycji oryginalnych zabaw w domu oraz receptę na fantastyczny karnawałowy kinderbal.

 

Bieżące oraz archiwalne wydania magazynu "Dziecko Najlepsza Inwestycja" możecie przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.