Zobacz wszystkie

Aktualności

Wyjątkowe sample, pętle i brzmienia na płycie Estrada i Studio

Estrada i Studio, EstradaiStudio.pl wtorek, 19 kwietnia 2011
Wyjątkowe sample, pętle i brzmienia na płycie Estrada i Studio

Osoby tworzące muzykę zawsze znajdą coś wyjątkowego na płytach DVD dołączanych do każdego numeru magazynu Estrada i Studio. W maju zamieściliśmy na krążku aż cztery pakiety tematyczne zawierające sample, pętle i brzmienia: Dubstep, Minimal Hip-Hop i dwa zestawy z cyklu Retro Collection - w sumie ponad 2,2 gigabajta danych.

W tworzeniu kolekcji sampli Dubstep udział wzięli znani producenci: Groove Criminals i Cyclick Samples. W pierwszym wypadku do wykreowania barw syntetycznych zastosowano zarówno urządzenia, takie jak Korg Monotron, Roland Space Echo, Watkins Copicat i sprężynowe pogłosy, jak i syntezatory programowe.

Basy i partie syntezatorów autorstwa Cyclick Samples powstały w oparciu o instrumenty K2600, SX1000, BassStation oraz kilka instrumentów wirtualnych. Część sampli ma postać bibliotek dla samplera Kontakt. Kolekcja Minimal Hop autorstwa Groove Criminals powstała między innymi z wykorzystaniem instrumentu Jomox MBase01, który pozwala uzyskać dźwięk dużego bębna zestawu perkusyjnego na podobieństwo słynnego 808.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań