Zobacz wszystkie

Aktualności

Czas na Wnętrze patronem targów Home Decor

Czas na Wnętrze środa, 20 kwietnia 2011
Czas na Wnętrze patronem targów Home Decor

Czas na Wnetrze objął patronatem jedno z największych wydarzeń w Polsce związanych z designem i urządzaniem wnętrz – targi Home Decor, odbywające się co roku w Poznaniu.

Prawdziwa uczta dla tropicieli trendów będzie miała miejsce w dniach 25-27 maja – pod jednym dachem zaprezentowane zostaną najnowsze wnętrzarskie rozwiązania i inspiracje. Na ekspozycjach wystawców i tematycznych wystawach znajdą się m.in. tekstylia, dekoracje wnętrz i tarasów, meble oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe.

Ważne miejsce w tematycznym rozkładzie ekspozycji zajmie oświetlenie prezentowane w ramach specjalistycznego salonu LUMINEXPO.

Ponadto podczas targów będzie można zapoznać się z ofertą firm zajmujących się projektowaniem i wykańczaniem wnętrz. W ramach tegorocznych targów Home Decor zaplanowano również liczne warsztaty i seminaria.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań