Zobacz wszystkie

Aktualności

Nagroda mipa i magazyny muzyczne AVT

Nagroda mipa i magazyny muzyczne AVT

Nagrody mipa (Musikmesse International Press Award) uznawane są za odpowiednik filmowego Oscara w branżach MI (music industry) oraz pro-audio i wręczane są podczas uroczystej gali w trakcie trwania targów Musikmesse we Frankfurcie.

Są one przyznawane przez redaktorów wiodących światowych pism i trafiają do producentów, których wyroby charakteryzują się szczególnymi cechami użytkowymi lub funkcjonalnością.

Nagroda mipa jest wyjątkowo prestiżowym wyróżnieniem i firmy, które ją otrzymały, mocno akcentują to we wszystkich materiałach informacyjnych i reklamowych. Wyróżnienie produktu tą nagrodą jest też wyraźnym sygnałem dla nabywców, że mają do czynienia z produktem (instrumentem, urządzeniem lub oprogramowaniem do użytku scenicznego i studyjnego) wysoko ocenianym przez specjalistów z prasy branżowej.

Pierwszym aktualnie wydawanym polskim magazynem muzycznym, który został zaproszony do prac jury przy wręczaniu nagród mipa jest miesięcznik Estrada i Studio. W późniejszym czasie dołączyły do niego kolejne tytuły wydawane przez AVT Korporacja: Gitarzysta, Live Sound & Installation, Perkusista oraz Basista.

Podczas tegorocznych targów we Frankfurcie już po raz 12 wręczono nagrody mipa produktom, które zdaniem wszystkich redakcji wchodzących w skład kapituły na to wyróżnienie zasłużyły.

Pełną listę nominowanych i wyróżnionych można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej mipa: http://www1.mipa-award.de/2011/winner.htm

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań