Zobacz wszystkie

Aktualności

Ankieta Młodego Technika na koniec roku szkolnego

MlodyTechnik.pl, Młody Technik wtorek, 26 kwietnia 2011
Ankieta Młodego Technika na koniec roku szkolnego

Młody Technik przedstawia propozycję zabawy, jakiej już dawno na jego łamach nie było. Redakcja postanowiła zapytać w ankiecie Czytelników, które działy Młodego Technika podobają się najbardziej, a które cieszą się mniejszą popularnością.

Ankieta dostępna jest pod adresem www.mt.com.pl/ankieta. Znajduje się tam lista działów Młodego Technika. Każdy z nich można ocenić w skali 0-5 pkt. Zero oznaczać będzie kompletny brak zainteresowania, a pięć punktów ( jako najwyższa ocena) podkreśli, że rubryka ta czytana jest zawsze i zawsze jest ciekawa.

Ankieta jest skierowana do Czytelników papierowego wydania Młodego Technika. Dlatego zawiera więcej tytułów stałych działów niż można znaleźć w Internecie. Odpowiedzi zostaną zebrane i przeanalizowane, a wyniki pomogą zespołowi MT w pracy redakcyjnej. Dla uczestników ankiety przewidziano dwadzieścia atrakcyjnych nagród niespodzianek, wśród nich książki, modele i narzędzia.

Zapraszamy do zabawy! Teraz każdy może wystawić Młodemu Technikowi świadectwo na koniec roku szkolnego!

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań