Zobacz wszystkie

Aktualności

Nowy serwis mobilny wydawnictwa AVT - www.m.zielonyogrodek.pl

ZielonyOgródek.pl wtorek, 26 kwietnia 2011
Nowy serwis mobilny wydawnictwa AVT - www.m.zielonyogrodek.pl

Portfolio Wydawnictwa AVT powiększyło się o nowy serwis mobilny: www.m.zielonyogrodek.pl. Projekt wchodzi w skład portali tworzących segment online Grupy Budujemy Dom.

Nowa usługa skierowana jest zarówno do profesjonalistów jak i pasjonatów zieleni i ogrodów stanowiąc kompendium wiedzy o roślinach oraz praktyczne i poręczne uzupełnienie portalu www.zielonyogrodek.pl.

Myślę, ze każdy z nas co najmniej raz w życiu kupił jakąś roślinę i przynajmniej w jednym przypadku był to wybór nietrafiony. Dzieki www.m.zielonyogródek.pl przy pomocy zwykłego telefonu możemy teraz szybko i wszędzie sprawdzić, czy dany gatunek ma szansę stać się ozdobą naszego ogrodu - mówi Szymon Narożniak, wydawca serwisów online Wydawnicta AVT.

Www.m.zielonyogrodek.pl to funkcjonalny i prosty w obsłudze katalog roślin prezentujący szeroki wybór z podziałem na kilka kategorii. Wyszukiwanie ułatwia pogrupowanie na drzewa, krzewy, rosliny zielone i pnącza.

Po wyborze jednej z zakładek, pojawia się alfabetyczny spis roślin dostępnych w katalogu. Z tego poziomu po kliknięciu na konkretne hasło użytkownik zostaje przekierowany do strony poswięconej danemu produktowi. Na niej znajdują się wszystkie podstawowe informacje (m.in: pokrój, wysokość, rodzaj preferowanej gleby, wilgotność czy stanowisko) oraz opis danej rośliny zawierający jej krótką charakterystykę. W wielu przypadkach informacje te uzupełnione są także przykładami najciekawszych zastosowań oraz historiami związanymi z danym gatunkiem.

Podobnie jak jego poprzednik i mobilny debiut wydawnictwa, www.m.wybieramydom.pl, nowy serwis został przygotowany tak, aby można go było przeglądać nie tylko na zaawansowanych, wyposażonych w duży ekran dotykowy, smartfonach, ale także na zwykłych telefonach.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań