Zobacz wszystkie

Aktualności

Pierwsze półrocze portalu MagazynGitarzysta.pl

Gitarzysta, Gitarzysta.TV czwartek, 15 października 2009
Pierwsze półrocze portalu MagazynGitarzysta.pl

Ekskluzywne wywiady z najlepszymi światowymi muzykami, warsztaty, recenzje i felietony, patronaty medialne i udział w organizacji licznych imprez muzycznych, a także własna platforma multimedialna i dynamicznie rosnąca społeczność użytkowników. Tak w skrócie można podsumować pierwsze półrocze portalu MagazynGitarzysta.pl.

Portal MagazynGitarzysta.pl to internetowa witryna czasopisma Gitarzysta, najpopularniejszego polskiego magazynu dla gitarzystów. W portalu dużo miejsca zajmują recenzje i felietony a także ekskluzywne wywiady z największymi mistrzami świata muzyki oraz wschodzącymi gwiazdami intensywnie promowanych przez Magazyn. Bardzo rozbudowana jest sekcja z warsztatami, gdzie można znaleźć lekcje i porady, nuty i materiały wideo. MagazynGitarzysta.pl bardzo mocno angażuje się w patronaty medialne i organizacje ważnych projektów muzycznych: współpracował przy promocji płyt takich grup jak Behemoth, Riverside, Happysad, Iron Maiden czy My Dying Bride oraz uczestniczył w organizacji festiwali i koncertów, między innymi Marka Knopflera, Nine Inch Nasil, Chrisa  Rea czy Opeth.

Serwis rozpoczął działalność w kwietniu tego roku więc można pokusić się o podsumowanie pierwszego półrocza. Bez wątpienia było ono bardzo aktywne i owocne. Staliśmy się dla wielu fanów gry na gitarze i muzyków bardzo ważnym miejscem codziennych wizyt i zbudowaliśmy blisko 120 tysięczną społeczność użytkowników. - mówi Marcin Kubicki, redaktor prowadzący portalu

Portal MagazynGitarzysta.pl stawia na intensywną komunikacje z użytkownikami. Bardzo dużą popularnością cieszą się takie sekcje jak Forum czy portal wsparcia FirmyMuzyczne.pl. Platforma multimedialna Gitarzysta.TV to najnowszy projekt portalu -  własna telewizja która udostępnia relacje z koncertów, wywiady oraz teledyski. Serwis do komunikacji z użytkownikami wykorzystuje również zewnętrzne kanały, takie jak MySpace czy serwisy mikroblogowe.

MagazynGitarzysta.pl jak i miesięcznik Gitarzysta wydawane są przez wydawnictwo AVT Korporacja.

więcej informacji: www.magazyngitarzysta.pl

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.