Zobacz wszystkie

Aktualności

Portfolio AVT 2014

Wydawnictwo AVT piątek, 7 marca 2014
Portfolio AVT 2014

Nasze portfolio na rok 2014 jest już dostępne - przejrzyj je online!

 

Po 20 latach ciągłego rozwoju, staliśmy się wydawnictwem o największym w Polsce portfolio periodyków zaliczanych do segmentu special interest. Każdy z nich jest liderem w swoim targecie czytelniczym. Zobacz dlaczego...

.

Wspinaczka na szczyt to sens istnienia Wydawnictwa AVT


Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych – specjalistycznych i popularno – naukowych dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów.

Portfolio AVT liczy łącznie 36 tytułów regularnych, w tym 21 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina.

Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1 milion czytelników, podzielonych na grupy o specyficznych zainteresowaniach zawodowych lub hobbistycznych, jak np. inwestorzy i wykonawcy budynków, elektronicy, gitarzyści, audiofile, fani fotografii itp.

Wydawnictwo AVT przywiązuje też wielką wagę do tworzenia i rozwoju serwisów internetowych, z których największym obecnie jest portal www.budujemydom.pl. Nasze portfolio liczy 40 serwisów internetowych.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi tytułami i portalami internetowymi oraz szczegółowymi informacjami na ich temat.

Przejrzyj portfolio online: http://avt.pl/portfolio-2014

Pobierz portfolio w formacie PDF (26 MB): http://avt.pl/pliki/portfolio-2014.pdf

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.