Zobacz wszystkie

Aktualności

Nowe magazyny na tabletach

Wydawnictwo AVT środa, 12 marca 2014
Nowe magazyny na tabletach

.

Coraz więcej naszych tytułów dostępnych jest już na iPada, a wkrótce pojawią się też wersje na urządzenia z systemem Android.

.

Aplikacje na iPada oraz Androida mają te same treści, co wydania papierowe, a ponadto zawierają multimedialne prezentacje:

Będziemy wzbogacać publikacje iPadowe oraz Androidowe o dodatkowe materiały, na przykład poszerzone galerie zdjęć i filmy backstage'owe - zapowiada Maciej Zieliński, redaktor naczelny Digital Photographer Polska.

 

Niektóre z tytułów będą dostępne bezpłatnie nawet przez kilka kolejnych numerów!

Tym bardziej zapraszamy...

 

A wszystkie bieżące oraz archiwalne magazyny Wydawnictwa AVT możecie przejrzeć online i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.