Zobacz wszystkie

Aktualności

Wiosenne wydanie kwartalnika Dziecko Najlepsza Inwestycja

Dziecko Najlepsza Inwestycja środa, 26 marca 2014
Wiosenne wydanie kwartalnika Dziecko Najlepsza Inwestycja

.

Wiosna przyszła, a wraz z nią w sprzedaży pojawił się najnowszy numer kwartalnika parentingowego Dziecko Najlepsza Inwestycja. Zapraszamy do lektury!

.

Ta pora roku to najlepszy czas na zmiany, co widać także w naszym magazynie. Pierwszą taką nowością jest odmieniona, oryginalna okładka - liczymy po cichu, że Wam się spodoba :)

Pojawił się też nowy dział: Ekskluzywny kącik mamy. Jest to zbiór ciekawych i praktycznych artykułów, w których znajdziecie profesjonalne wskazówki oraz porady naszych ekspertów. Jeżeli chcecie zrzucić kilka kilogramów lub nadać skórze jędrność, skorzystajcie z naszych podpowiedzi: "10 rad, jak wrócić do formy po porodzie", "Czas tylko dla Ciebie", "Warto mieć: kosmetyki, artykuły pielęgnacyjne" i inne.

Wszystkie Mamy zachęcamy do lektury dwóch fascynujących wywiadów.

W pierwszym z nich Maria Rotkiel dzieli się swoimi doświadczeniami z okresu ciąży - spróbujemy obalić mit, który sprawia, że kobiety spodziewające się dziecka rezygnują z dbania o siebie i z przyjemności wizyty w SPA. Musicie to przeczytać!

Bohaterka drugiego, wokalistka Anja Orthodox, opowiada, jak to jest być rockową mamą. W specjalnym wywiadzie tylko dla naszego magazynu poznacie plusy i minusy takiego macierzyństwa...

A dla wszystkich spragnionych wiosennej aktywności - zarówno dzieci jak i rodziców - przygotowaliśmy oryginalne propozycje aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, wraz z przeglądem najróżniejszego sprzętu sportowego m.in.: rowerów, rolek, jeździków i wielu innych. Dodatkowo zamieszczamy przegląd ciekawych dyscyplin sportowych dla naszych pociech w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Pamiętajcie - świadomi rodzice (czytający nasz kwartalnik) to szczęśliwi rodzice i bardziej uśmiechnięte dzieci :)

 

Zachęcamy do przejrzenia bezpłatnie tego numeru online: www.UlubionyKiosk.pl/demo/77-Dziecko-Najlepsza-Inwestycja

A bieżące oraz archiwalne wydania możecie zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.