Zobacz wszystkie

Aktualności

Mówią o nas...

Czas na Filc, Mollie Potrafi poniedziałek, 14 kwietnia 2014
Mówią o nas...

.

W dniu dzisiejszym w radiu TOK FM można było usłyszeć bardzo ciekawą rozmowę z Martą Borek-Białecka - Redaktor Naczelną m. in. magazynów Mollie Potrafi oraz Czas na Filc.

.

Tematem wiodącym był wzrost zainteresowania Polek do handmade - robótek ręcznych, które cieszą się coraz większą popularnością na całym świecie.

 

Ponieważ audycja Pierwsze Śniadanie w TOKu emitowana była dziś o 6 rano :) ...to dla zapewne nielicznych, których ominęła przyjemność posłuchania Marty na żywo, poniżej zamieszczamy link do całego wywiadu. Warto poświęcić chwilę, bo można dowiedzieć się naprawnę fajnych rzeczy!

Odcinek zatytułowany jest "Ręcznie wykonane produkty wracają do łask klientów. Rozmowa z Martą Białecką" i znajdziecie go na stronie: http://audycje.tokfm.pl/audycja/7

 

Pierwsze Śniadanie w TOKu to codzienna informacyjno-publicystyczna audycja rozpoczynająca napięty radiowy grafik. Gospodarz programu Piotr Maślak zaprasza na wspólną kawę i śniadanie razem z Radiem TOK FM.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.