Zobacz wszystkie

Aktualności

O Magazynie Perkusista można poczytać na oficjalnej stronie zespołu KISS!

MagazynPerkusista.pl, Perkusista wtorek, 10 maja 2011
O Magazynie Perkusista można poczytać na oficjalnej stronie zespołu KISS!

Nie tylko w Polsce można było zobaczyć zapowiedzi najnowszego numeru Perkusisty. Jedna z największych legend w historii heavy rocka – zespół KISS, zamieścił na swoich portalach internetowych reklamę majowego Perkusisty.

KISS nieprzerwanie od ponad 35 lat raczy swoich fanów spektakularnymi koncertami pełnymi ognia, wybuchów i świateł. Ostatnia trasa zespołu po Europie musiała być powiększona o dodatkowe występy ze względu na zbyt dużą ilość chętnych. Na okładce najnowszego Perkusisty widnieje bębniarz zespołu – Eric Singer. W środku możemy znaleźć obszerny wywiad oraz – specjalnie dla prenumeratorów – plakat.

Materiał graficzny obwarowany był szeregiem wymogów jakie postawił management zespołu. Ostatecznie zespołowi tak się spodobał cały koncept, że zarówno na stronie oficjalnej KISS, facebook’u (ponad 4 miliony fanów!), a także na stronie samego bohatera numeru umieszczono obszerne materiały graficzne.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań