Zobacz wszystkie

Aktualności

Indywidualne aranżacje wnętrz przez internet

UrządzamyDom.pl poniedziałek, 9 maja 2011
Indywidualne aranżacje wnętrz przez internet

Wydawnictwo AVT we współpracy z pracownią architektoniczną HolArt Studio stworzyło nowy serwis internetowy Urządzamydom.pl. Projekt adresowany jest do klientów, którzy chcą skorzystać z porady architekta przy projektowaniu bądź przebudowie wnętrz w domu lub mieszkaniu.

Głównym zadaniem serwisu jest przygotowanie profesjonalnego projektu wnętrza zgodnego z wymaganiami klienta za pośrednictwem internetu. Aby zminimalizować koszty projektu i konieczność umawiania spotkań z architektem, serwis oferuje wiele zaawansowanych i prostych w obsłudze narzędzi, dzięki którym pracownia otrzymuje nie tylko niezbędne informacje czysto techniczne, ale również poznaje gusta, potrzeby i preferencje klientów.

Przygotowując się do realizacji projektu wyłoniliśmy dwie podstawowe grupy użytkowników serwisu - mówi Szymon Narożniak, wydawca serwisów internetowych Wydawnictwa AVT - Pierwszą są klienci, którzy chcieliby, aby ich mieszkania wyglądały dosłownie "jak z obrazka" w magazynie wnętrzarskim podczas gdy druga, to Ci, którzy mają pomysł lub swoją wizję połączenia różnych stylów i potrzebują wsparcia ze strony  profesjonalistów.

Z myślą o nich urzadzamydom.pl oferuje dwie opcje aranżacji do wyboru: gotowe projekty i projekty indywidualne.

Gotowe projekty to aranżacje opracowane przez najlepszych projektantów. W wyniku współpracy z ponad 150 pracowniami z całej Polski z dnia na dzień zwiększa się baza gotowych przykładów wnętrz na serwisie, spośród których można wybrać to, które się najbardziej podoba. Jego autor, na podstawie informacji otrzymanych drogą elektroniczną, opracuje identyczny projekt indywidualnie przystosowany do wnętrza klienta.

Zamówienia indywidualne realizowane są w trzech kategoriach: projekt pomieszczenia, projekt przebudowy i projekt wnętrza. Wybór jednej z tych opcji przenosi klienta bezpośrednio do formularza zamówienia. To właśnie w tym miejscu można sprecyzować swoje preferencje, dokonać wyboru stylu i kolorystyki, podzielić się swoimi marzeniami oraz informacjami o tym, co się nie podoba. Klient może także przesłać architektom zdjęcia ulubionych aranżacji lub podać linki do stron z interesującymi go rozwiązaniami, które projektant połączy w spójną całość- wyjaśnia Szymon Narożniak.

Projekty indywidualne można zamawiać w dwóch wersjach. Wersja Optimum to jeden wariant aranżacji i kolorystyki oraz jedna korekta, wersja Premium to dwa warianty aranżacji i kolorystyki oraz trzy korekty. W zależności od wybranej wersji i zaznaczonych w ankiecie opcji pracownia przygotowuje projekt wnętrza, a wszystkie użyte materiały mogą być zamawiane na terenie całego kraju - przez internet. Klient otrzymuje także listę sklepów i wykonawców.

Ciekawym rozwiązaniem i przedsmakiem tego co czeka każdego klienta serwisu jest Galeria Metamorfoz. Zestawienie wnętrz przed i po ich przemianie pokazuje, że każde ma ogromny potencjał. Nawet jeśli jest on głęboko ukryty i kompletnie przez nas niedostrzeżony, w rękach profesjonalisty zostanie wykorzystany do absolutnego maksimum - podkreśla Narożniak.

Po złożeniu zamówienia projektant kontaktuje się z klientem w celu potwierdzenia danych i ewentualnego uzupełnienia informacji. Pierwszy wariant e-projektu trafia do zamawiającego w ciągu 5 dni roboczych. Następnie, w zależności od oceny projektu i wybranej opcji, projektanci przygotowują jedną lub trzy korekty.

Aby obniżyć koszty projektów, wydatki i formalności ograniczone są do minimum – klient i projektant porozumiewają się wyłącznie za pośrednictwem internetu. Gotowe, zaakceptowane projekty zapisane w uniwersalnych formatach trafiają na skrzynkę klienta.

Więcej informacji: www.urzadzamydom.pl

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań