Zobacz wszystkie

Aktualności

Czas na Wnętrze zwycięzcą w konkursie GrandFront 2010

Czas na Wnętrze poniedziałek, 23 maja 2011
Czas na Wnętrze zwycięzcą w konkursie GrandFront 2010

Okładka magazynu Czas na Wnętrze ze stycznia 2010 roku zwyciężyła w kategorii czasopism o domu i ogrodzie w Konkursie Izby Wydawców Prasy na Prasową Okładkę roku GrandFront 2010. Jej autor, Jakub Tarnowski, został uhonorowany Nagrodą ArtFront przyznawaną zwycięzcom poszczególnych kategorii konkursowych.

Nagroda ArtFront jest dla nas tym większym zaszczytem i wyróżnieniem, iż jesteśmy najmłodszym tytułem zakwalifikowanym do finału, a nagrodę otrzymała pierwsza, historyczna okładka Czasu na Wnętrze, którą magazyn zadebiutował w styczniu 2010 roku. - mówi Marta Siesicka, redaktor naczelna miesięcznika.

Laureatów Konkursu wyłoniło trzydziestoosobowe Jury, w którym zasiedli uznani twórcy grafiki prasowej: dyrektorzy artystyczni, wykładowcy uczelni plastycznych, fotograficy oraz wydawcy. Przy ocenie zgłoszonych prac Jury kierowało się spójnością przekazu wizualnego i merytorycznego, poziomem realizacji graficznej oraz zgodnością stylistyczną z charakterem tytułu.

Nagrody przyznawane w organizowanym w tym roku po raz dziewiąty Konkursie, to najbardziej prestiżowe polskie wyróżnienia dla twórców grafiki prasowej. Konkurs jest miejscem prezentacji najbardziej twórczych, pomysłowych i profesjonalnie przygotowanych okładek gazet i czasopism

Laureaci nagród głównych oraz zwycięzcy w poszczególnych kategoriach nagrodzeni zostali statuetkami zaprojektowanymi przez rzeźbiarkę Hannę Jelonek z warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

fot. M.Obara

fot. E. Tarnowska

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań