Zobacz wszystkie

Aktualności

"Czas na Wnętrze" - nowy magazyn wnętrzarski na rynku

Czas na Wnętrze wtorek, 8 grudnia 2009
"Czas na Wnętrze" - nowy magazyn wnętrzarski na rynku

Rynek wydawnictw wnętrzarskich powiększy się o nową pozycję. "Czas na Wnętrze", bo taki tytuł nosi nowy magazyn, ma unikalną wśród konkurencji formułę – integralną częścią każdego wydania będzie płyta CD, zawierająca poszerzone treści numeru papierowego. Zdjęcia i reportaże w gazecie, a filmy, panoramiczne spacery po wnętrzach i dodatki na płycie.

"Czas na Wnętrze" to nowy tytuł wśród kolorowych magazynów poświęconych aranżacji i wykończeniu wnętrz. Jednocześnie jest to pierwsza w tym segmencie wydawniczym pozycja, w której zastosowano formułę uzupełniania treści papierowej o materiały na płycie CD. Reportaże i przykłady wnętrz z gazety będą poszerzone o dodatkowe zdjęcia, filmy oraz panoramiczne prezentacje zawarte na płycie.

Nowy magazyn chce nie tylko inspirować i dostarczać pomysły, ale także pomagać w ich realizacji. Stąd motto pisma, które brzmi "od inspiracji do realizacji". Co to oznacza w praktyce? Do każdego reportażu zdjęciowego przedstawiającego wnętrze dobierane są oferty przedmiotów identycznych lub bardzo podobnych do tych, które widoczne są na zdjęciach. Czytelnik otrzymuje informacje gdzie i za ile może taki przedmiot kupić.

Półki kiosków i salonów prasowych uginają się od pism wnętrzarskich, zarówno polskich jak i zagranicznych. Konkurencja w tym segmencie jest olbrzymia, ale wierzę, że nasza unikalna formuła i charakter pozwolą odnieść nam sukces. Interesujące wnętrze i piękne meble? Mają to wszystkie gazety. Ale możliwość obejrzenia dodatkowych zdjęć, a nawet filmów, czy wręcz odbycie wirtualnego spaceru po prezentowanym wnętrzu? Tego nie ma nikt inny." - mówi Marta Siesicka, redaktor prowadząca.

"Czas na wnętrze" celuje w segment premium i skierowany jest do osób urządzających swoje domowe wnętrza z pasją, zaangażowaniem i stylistycznym zacięciem. Jest to propozycja dla osób szukających inspiracji i pomysłów odbiegających od typowych aranżacji, choć nie oznacza to, że proponowane rozwiązania będą drogie i pełne przepychu.

Pierwszy, styczniowy numer miesięcznika pojawi się w kioskach już 18 grudnia i będzie dostępny we wszystkich sieciach kolportażu. Koszt magazynu (ok. 130 stron plus płyta CD) to 9,90 zł, a nakład zaplanowano na 40 000 egzemplarzy.

Wydawcą tytułu jest spółka AVT – Korporacja, wydawca między innymi takich pozycji jak Budujemy Dom, Wnętrza, ABC Budowania, wielu tytułów muzycznych i elektronicznych oraz ukazującego się w 24 krajach magazynu o nowych technologiach T3.

Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań