Zobacz wszystkie

Aktualności

IRBJ Instalacje 2011

IRBJ - Instalacje sobota, 28 maja 2011
IRBJ Instalacje 2011

Na rynku ukazała się najnowsza edycja Informatora Rynkowego Budownictwa Jednorodzinnego IRBJ Instalacje 2011. Katalog zawiera aktualne informacje o najlepszych produktach i technologiach stosowanych przy wykonywaniu instalacji domowych. IRBJ to wiarygodne i profesjonalne źródło wiedzy cenione przez producentów, reklamodawców i inwestorów.

IRBJ Instalacje 2011 wzbogacony jest o bardzo wartościową część poradnikową dotyczącą instalacji grzewczych, wodnych i elektrycznych, kanalizacji, wentylacji, klimatyzacji, systemów kominowych, kominków oraz centralnego odkurzania.

Rozszerzone informacje o produktach, nowościach, a także aktualnych promocjach proponowanych przez producentów dostępne są także na stronie wwww.informatorbudownictwa.pl, gdzie znajduje się pełna baza firm i produktów.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań