Zobacz wszystkie

Aktualności

Wydanie specjalne Elektroniki Praktycznej Plus

Elektronika Praktyczna Plus wtorek, 31 maja 2011
Wydanie specjalne Elektroniki Praktycznej Plus

Ukazało się nowe wydanie Elektroniki Praktycznej Plus poświęcone aparaturze pomiarowej i narzędziom.

124-stronicowe wydanie EP+ Aparatura kontrolno-pomiarowa i narzędzia (2/2011) zostało podzielone na dwie części. Pierwsza z nich obejmuje tematykę pomiarów elektronicznych i elektrycznych. Opublikowano liczne recenzje urządzeń pomiarowych, w tym najwyższej klasy oscyloskopów oraz różnego rodzaju analizatorów i multimetrów. Nigdy dotąd na łamach EP ani EP+ nie mieliśmy okazji omówić tak zaawansowanej aparatury.

W części poświęconej narzędziom omówiono przede wszystkim stacje lutownicze. Poruszono także tematy związane z serwisowaniem urządzeń elektronicznych, takie jak. np. reballing.

Całość uzupełniają ciekawe wywiady ze znawcami aparatury pomiarowej i narzędzi oraz niezależne analizy rynkowe. Na dołączonej płycie CD znalazły się materiały pomocnicze do artykułów, programy użyteczne przy przeprowadzaniu pomiarów oraz dane katalogowe aparatury kontrolno-pomiarowej i narzędzi.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań