Zobacz wszystkie

Aktualności

Jak Dzień Dziecka, to tylko z naszym kwartalnikiem :)

Dziecko Najlepsza Inwestycja środa, 28 maja 2014
Jak Dzień Dziecka, to tylko z naszym kwartalnikiem :)

.

1 czerwca to jedna z ważniejszych dat w kalendarzu naszych dzieci. Jeżeli chcecie, aby ten dzień był wyjątkowy, sięgnijcie po najnowsze, letnie wydanie magazynu "Dziecko Najlepsza Inwestycja"!

.

Wszyscy chcemy, aby nasze dzieci bawiły się "mądrymi zabawkami". Sprecyzujmy jednak, co dokładnie rozumiemy pod tym pojęciem. W artkule "Mądre zabawki - czyli jakie?" Magdalena Kordaszewska - ekspertka ds. produktów dla dzieci, dzieli się swoimi doświadczeniami oraz cennymi uwagami w zakresie odpowiedniego doboru wszechstronnie rozwijających gier, zabaw i zabawek.

 

Ale Dzień Dziecka to nie tylko zabawki. Z tej okazji możemy zaskoczyć nasze maluchy słodkimi i zdrowymi łakociami. Nie musimy podawać ciężkich ciast z tłustą bitą śmietaną. Lato to sezon obfitujący w świeże i soczyste owoce z domowego ogródka czy sadu. Przepisy na proste i smaczne smakołyki poleca Anna Englisz - specjalistka z zakresu dietetyki. W imieniu dzieci zachęcamy!

 

W niedalekiej perspektywie mamy również wakacje, zatem nie mogło zabraknąć porad, jak się do nich przygotować i jak zorganizować czas, by spędzić je bez niemiłych niespodzianek. Co ważne - doradzamy też, jakie napoje pić w upalne dni.

 

Jednak to nie wszystko... Na ponad 220 stronach, jak zwykle, znajdziecie mnóstwo inspirujących artykułów i poczytacie wiele fachowych porad naszych ekspertów, a pośród nich temat z okładki "Jak wychować małego geniusza?" - to lektura wręcz obowiązkowa!


 

Mamy też coś dla fanów konkursów - kilka prezentów na Facebooku. Dla tych, którzy wymyślą ciekawe życzenia oraz podarki na Dzień Dziecka przygotowaliśmy fajne nagrody :)

 

Tu możecie przejrzeć bezpłatnie ten numer online: www.UlubionyKiosk.pl/demo/77-Dziecko-Najlepsza-Inwestycja

A bieżące oraz archiwalne wydania możecie zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań