Zobacz wszystkie

Aktualności

Budujemy Dom: nowa rubryka, multimedialny dodatek

Budujemy Dom, BudujemyDom.pl czwartek, 2 czerwca 2011
Budujemy Dom: nowa rubryka, multimedialny dodatek

W czerwcowym numerze miesięcznika Budujemy Dom zadebiutowała nowa rubryka. W interakcji z czytelnikami oraz użytkownikami forum powstał przyjazny poradnik Praktyka eksploatacyjna. W bieżącym wydaniu omawiane są systemy centralnego odkurzania.

Tradycyjnie już aktualne wydanie miesięcznika wzbogacone jest ekstra dodatkiem – multimedialną gazetą. W tym miesiącu to Woda w ogrodzie. Warto przeczytać w niej opowieść o ogrodzie z basenem, jak zbudować oczko wodne czy staw kąpielowy, a także dowiedzieć się wszystkiego o roślinach nadwodnych.

Budujemy Dom wydawany jest w nakładzie 50.000 egzemplarzy i od ponad 10 lat należy do czołówki magazynów budowlanych na rodzimym rynku wydawniczym. Ten niezwykle popularny wśród reklamodawców magazyn stanowi podstawę Grupy Budujemy Dom, która obejmuje zarówno tytuły drukowane jak i serwisy internetowe. W jej skład wchodzą min: roczniki ABC Budowania i Dom Polski, 5 tomów katalogów Informatora Rynkowego Budownictwa Jednorodzinnego, miesięcznik wnętrzarski Czas na Wnętrze oraz 16 serwisów internetowych odwiedzanych co miesiąc przez ponad półtora miliona unikalnych użytkowników. Wsparciem dla Grupy są także portale biznesowe tworzące Grupę Budownictwo B2B.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań