Zobacz wszystkie

Aktualności

Digital Camera Polska na smartfonach

Digital Camera Polska wtorek, 3 czerwca 2014
Digital Camera Polska na smartfonach

.

Magazyn Digital Camera Polska możecie teraz pobierać również na smartfony z systemem ANDROID!

.

Do grona posiadaczy smartfonów z systemem iOS, którzy mogą pobrać z AppStore odpowiednią aplikację i mobilnie czytać nasz magazyn, dołączyły również osoby korzystające z telefonów z Androidem. Dzięki programowi dydykowanemu specjalnie pod ten system można zamawiać i przeglądać bieżące oraz archiwalne wydania Digital Camera Polska nawet "w biegu" :)

 

Szczegółowe informacje znajdziecie w Google Play. Serdecznie zapraszamy, tym bardziej, że kwietniowy numer udostępniliśmy za darmo! Możecie więc sprawdzić działanie aplikacji bezpośrednio na swoim telefonie.

 

A bieżące oraz archiwalne wydania DCP w wersji papierowej oraz elektronicznej (pliki PDF) można przejrzeć online i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.