Zobacz wszystkie

Aktualności

Wybierasz się na wakacje? Przeczytaj nowe wydanie "O Czym Lekarze..."

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą czwartek, 26 czerwca 2014
Wybierasz się na wakacje? Przeczytaj nowe wydanie "O Czym Lekarze..."

.

Wszędzie straszy się nas przed opalaniem i zachęca do używania preparatów z protektorem. Jednak mało kto mówi o tym, że filtry chroniące naszą skórę przed słońcem mogą też być szkodliwe dla naszego zdrowia!

.

Jak więc bezpiecznie korzystać ze słońca, unikając szkodliwych kosmetyków? W najnowszym wydaniu dwumiesięcznika O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą opisujemy 5 kroków do bezpiecznego opalania się.

 

A jeżeli w planach macie egzotyczne podróże, zastanówcie się nad szczepieniami. Jednak warto zadać sobie pytanie, czy aby na pewno potrzebujecie całego pakietu szczepień? W wielu przypadkach ryzyko wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych jest wyższe niż ryzyko zarażenia się chorobą bez szczepienia.

Zanim zafundujecie sobie serię zastrzyków, przeczytajcie koniecznie artykuł "Podróże w nieznane"!

 

Bieżące oraz archiwalne wydania magazynu "O Czym Lekarze..." możecie przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań