Zobacz wszystkie

Aktualności

Nagroda dla „Młodego Technika”!

Młody Technik poniedziałek, 30 czerwca 2014
Nagroda dla „Młodego Technika”!

.

Z wielką radością informujemy, że nasz autor, Mirosław Usidus, otrzymał specjalne wyróżnienie w prestiżowym Konkursie im. Karola Sabatha, organizowanym corocznie przez Polskie Stowarzyszenie Dziennikarzy Naukowych.

.

Wyróżnienie za najlepszą publikację popularnonaukową w 2013 roku zostało przyznane za temat numeru DRONY, który publikowaliśmy na łamach październikowego wydania „Młodego Technika”.

Konkurs ma za zadanie promować najwyższe standardy dziennikarstwa naukowego w Polsce. Uczestniczą w nim dziennikarze zajmujący się nauką, medycyną i techniką.

Jego patronem jest zmarły w 2007 r. niestrudzony popularyzator nauki KarolSabath, biolog, paleontolog, badacz dinozaurów, jeden z najbardziej aktywnych w Polsce krytyków kreacjonizmu i hipotezy inteligentnego projektu.

 

Bieżące oraz archiwalne wydania magazynu "Młody Technik" możecie przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.