Zobacz wszystkie

Aktualności

Czas na Wnętrze w wakacyjnym formacie

Czas na Wnętrze wtorek, 14 czerwca 2011
Czas na Wnętrze w wakacyjnym formacie

Najnowsze wydanie magazynu Czas na Wnętrze ukaże się w dwóch formatach i cenach, zwiększonym nakładzie i z mobilnym dodatkiem. Wydanie w tradycyjnym formacie pojawi się w niezmienionym nakładzie 40.000 egzemplarzy.

Nowością będzie wakacyjny torebkowy format tytułu, którego nakład wyniesie 70.000 egzemplarzy, z czego 20.000 w cenie 4,95zł trafi do sieci kolportażu na terenie całego kraju. Pozostała część nakładu (50.000) będzie dystrybuowana z miesięcznikiem Budujemy Dom w jego regularnej cenie.

Uzupełnieniem wakacyjnego formatu będzie pierwszy serwis mobilny tytułu - wszystkie treści zamieszczane do tej pory na płycie DVD lub w e-dodatku będzie można obejrzeć w telefonie komórkowym.

Od czerwcowego wydania Czas na Wnętrze systematycznie wprowadza także nowe rubryki. W poprzednim wydaniu pojawił się nowy obszerny dział dotyczący sztuki, Art & Colletion – aukcje, wystawy, recenzje. Redagowany przez znawców rynku dostarczy co miesiąc informacji dotyczących aukcji i wystaw. Dodatkową atrakcją będą wnikliwe recenzje wybranych wydarzeń.

W lipcowo - sierpniowym numerze magazynu debiutuje kolejny dział -  – U progu sław. Znane osobistości ze świata gwiazd zapraszają Czytelników pod swój dach i opowiadają o swoich domach, inspiracjach i upodobaniach wnętrzarskich. Wakacyjny Czas na Wnętrze gościł u  Katarzyny Dowbor.Pozostałe

Logowanie

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań