Zobacz wszystkie

Aktualności

Nie przeocz wyjątkowego wrześniowego wydania Czasu na Wnętrze

Czas na Wnętrze środa, 30 lipca 2014
Nie przeocz wyjątkowego wrześniowego wydania Czasu na Wnętrze

.

Rozpoczynamy cykl artykułów o klejnotach - to prawdziwy niezbędnik każdej kobiety!

.

Każdy miesiąc ma przyporządkowany kamień szlachetny. Tradycja sięga czasów biblijnych. Wówczas napierśnik należący do jednego z kapłanów został ozdobiony 12 kolorowymi kamieniami. To miało zapoczątkować tradycję noszenia kamieni szlachetnych jako amuletów, a następnie powiązano je z astrologią. Zrodziło się przekonanie, że kamienie obdarzają magiczną mocą osoby urodzone w danym miesiącu, zaczęto je nosić przez cały rok.

Kamień września to szafir!


Ze względu na niezwykłą twardość szafir to znakomity materiał jubilerski, najczęściej do wyrobu pierścionków i bransoletek. Tylko pozornie ma barwę wyłącznie szafirową. Tak naprawdę występuje w całej gamie kolorów...

Jeśli nie masz jeszcze biżuterii z szafirem, jest dobra okazji, by uświadomić Swojego Napoleona, że wrzesień to miesiąc szafiru :)

 

Wrześniowe wydanie Czasu na Wnętrze, w którym rozpoczynamy cykl artykułów o klejnotach "Beauty & Friends", ukaże się na rynku już 13 sierpnia - zapraszamy do Ulubionego Kiosku (przesyłka GRATIS)

 

PS. Najpiękniejsza nawet aranżacja wnętrza olśniewać może tylko światłem odbitym - Ty jesteś jego źródłem...

.

.

.

.

.

.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań