Zobacz wszystkie

Aktualności

Okładka Magazynu T3 najlepszą grafiką dnia portalu deviantArt.com

MagazynT3.pl, T3 poniedziałek, 20 czerwca 2011
Okładka Magazynu T3 najlepszą grafiką dnia portalu deviantArt.com

17 czerwca najpopularniejszy na świecie portal społecznościowy dotyczący sztuki - deviantArt - uhonorował Michała Szykszniana, autora okładki do wakacyjnego numeru Magazynu T3, za najlepszą grafikę dnia.

To właśnie jego praca wykonana dla magazynu została uhonorowana przez serwis. Skupiający 14,5 miliona użytkowników portal, codziennie wzbogaca się o 140 tysięcy grafik i 1,5 miliona komentarzy.

Komentarz do decyzji był następujący: ""Eve" by Michal Szyksznian has a really nice concept, gorgeous style and composition. An original artwork born of a great idea." Gratulujemy Michałowi i życzymy dalszych sukcesów.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań