Zobacz wszystkie

Aktualności

Magazyn „Perkusista” prezentuje Polskie Nagrody Perkusyjne!

Perkusista poniedziałek, 14 lipca 2014
Magazyn „Perkusista” prezentuje Polskie Nagrody Perkusyjne!

Po raz pierwszy na polskiej scenie perkusyjnej najlepsi z najlepszych zostaną wyłonieni w ramach pierwszej edycji Polskich Nagród Perkusyjnych „Eugeniusz 2014”.

Nazwa pochodzi od imienia pierwszej osobistości w świecie nowoczesnej perkusji – legendarnego Gene’a Krupy, który był z pochodzenia Polakiem. Nagrody dotyczą sceny polskiej i mają za zadanie skonsolidować mocniej rodzimy rynek, a także być motywatorem do większego działania i podnosić poprzeczkę profesjonalizmu wśród rodzimej branży perkusyjnej.

Za ideą wydarzenia stoją 3 podmioty, od lat wspierające rynek perkusyjny w kraju: Polskie Stowarzyszenie Perkusyjne, portal Beatit.pl oraz jedyny na polskim rynku wydawniczym profesjonalny tytuł poświęcony tematyce perkusyjnej – magazyn „Perkusista”.

Na wyłonione przez jury konkursu podmioty, ubiegające się o miano najlepszego w danej kategorii, można głosować na stronie www.magazynperkusista.pl. Ogłoszenie laureatów poszczególnych kategorii odbędzie się podczas jednego z koncertów festiwalu Drumfest na jesieni tego roku.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań