Zobacz wszystkie

Aktualności

Nowa strona internetowa Elektroniki Praktycznej

Elektronika Praktyczna, Elektronika Praktyczna czwartek, 30 czerwca 2011
Nowa strona internetowa Elektroniki Praktycznej

Redakcja Elektroniki Praktycznej zaprasza wszystkich na nową stronę internetową magazynu ep.com.pl. Dotychczasowe zmiany dotyczą przede wszystkim szaty graficznej, która stała się bardziej współczesna. Ponadto, redakcja zdecydowała o udostępnieniu za darmo całego archiwum Elektroniki Praktycznej!

 

Prace jeszcze trwają, więc czasami mogą zdarzyć się pewne niedociągnięcia, ale zostaną one usunięte z czasem. Zapraszam do odwiedzenia nowej strony internetowej, do wypowiadania się na forum, do dzielenia się z nami swoimi opiniami i uwagami odnośnie do jej funkcjonowania tym bardziej, że szykujemy kolejne zmiany tym razem dotyczące forum - mówi Jacek Bogusz, redaktor prowadzący.

 

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań