Zobacz wszystkie

Aktualności

Konferencje, seminaria i Elektronik

Elektronik piątek, 1 lipca 2011
Konferencje, seminaria i Elektronik

W czerwcu redakcja miesięcznika Elektronik została zaproszona przez firmę Freescale na seminarium, które zorganizowane zostało z myślą o inżynierach zajmujących się projektowaniem systemów embedded.

Drugim ciekawym spotkaniem, na którym nie mogło zabraknąć naszej redakcji, była konferencja organizowana przez Autodesk. Przedstawiono na niej nowe produkty z serii AutoCAD. Wspólnie z redakcją magazynu APA odwiedziliśmy też poznańskie targi ITM i równolegle odbywający się Mach-Tool i HAPE.

W celu zapoznania się z relacjami z tych wydarzeń zapraszamy do lektury najbliższych wydań magazynu Elektronik oraz na stronę www.elektronikaB2B.pl

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań