Zobacz wszystkie

Aktualności

Testy transceiverów KF

Świat Radio środa, 27 sierpnia 2014
Testy transceiverów KF

.

We wrześniowym wydaniu magazynu Świat Radio znajduje się nowa tabela zawierająca zestawienie parametrów części odbiorczych pad 100 transceiverów na pasma amatorskie KF wg www.sherweng.com/table

.

Testy części odbiorczych transceiverów KF, są wykonane najnowszymi metodami dynamicznymi w bliskiej odległości od odbieranego sygnału. Uszeregowane (od góry tabeli – najlepsze, do dołu – najmniej przydatne) pod kątem zakresu dynamicznego dla wąskich odstępów sygnałów przeszkadzających względem aktualnie odbieranego sygnału (przedostatnia kolumna).

Jest to cenna informacja dla krótkofalowców pracujących w zawodach krótkofalarskich oraz polujących na DX-y, zwłaszcza na dolnych pasmach amatorskich (dla porównania w tabeli znajdują się także wybrane odbiorniki na zakresy pasm amatorskich).

 

Bieżące oraz archiwalne wydania magazynu Świat Radio możecie przejrzeć i zamówić w Ulubionym Kiosku (www.UlubionyKiosk.pl) - przesyłka GRATIS.

 

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań