Zobacz wszystkie

Aktualności

Magazyn T3 zwiększa tempo

MagazynT3.pl, T3 piątek, 22 lipca 2011
Magazyn T3 zwiększa tempo

Magazyn T3, najciekawszy w Polsce tytuł poświęcony gadżetom i nowym technologiom ukazujący się równocześnie w ponad 20 krajach na świecie, zmienia cykl wydawniczy.

Tytuł wydawany jest od października 2009 roku jako dwumiesięcznik. W listopadzie 2011 roku, dwa lata po debiucie, ukaże się pierwsze wydanie Magazynu T3 jako miesięcznika.

T3 wydawany jest na licencji brytyjskiego wydawnictwa Future, trafia globalnie do ponad miliona czytelników i zajmuje czołowe miejsce wśród pism poświęconych najnowszym technologiom, elektronice użytkowej, gadżetom i tematyce lifestylowej.

Wydawca Magazynu T3, AVT-Korporacja Sp. z o.o podjął decyzję o zmianie cyklu wydawniczego tytułu pod wpływem rosnącego zainteresowania treściami prezentowanymi przez magazyn oraz dobrych wyników sprzedaży - numer 02/2011 w sieciach na poziomie 78,90% w stosunku do numeru 01/2011 - 62,10%, sprzedaż ogółem - 60% w stosunku do 54%).

Nie bez znaczenia jest także fakt, iż każde kolejne wydanie zawiera coraz więcej polskich treści i prezentuje redakcyjne testy sprzętu przy równoczesnym zachowaniu proporcji w stosunku do unikatowej zawartości merytorycznej publikowanej na łamach tytułu dzięki licencji Fututre Publishing.

Pozostałe

Działamy w segmentach rynku

Portfolio 2017

Czym możemy służyć

 • Reklama i promocja
  w specjalistycznych magazynach
 • Prezentacja
  w katalogu branżowym
 • Reklama i promocja
  w serwisach online
 • Wysyłka mailingowa
  do precyzyjnie wyselekcjonowanych grup docelowych
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT-Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11,
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax: 22 257 84 00

avt@avt.pl
www.avt.pl

O Wydawnictwie
Wydawnictwo AVT działa od stycznia 1992 roku. Specjalizuje się w wydawaniu czasopism oraz informatorów poradnikowych (specjalistycznych i popularno-naukowych) dla czytelników o wyraźnie określonych zainteresowaniach – profesjonalistów i hobbistów. Portfolio AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, w tym 20 miesięczników i dwumiesięczników, które grupują się w pięciu segmentach tematycznych: Budownictwo i Wnętrza, Elektronika i Automatyka, Muzyka i Dźwięk, Edukacja i Hi-Tech oraz Rodzina. Łącznie czasopisma AVT mają ponad 1,5 miliona czytelników.
Copyright © AVT 2020
Współpraca w zakresie SEO: Pozycjonowanie Poznań